Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Ziua Internațională a Francofoniei
2274
post-template-default,single,single-post,postid-2274,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
Repetitii flashmob

Ziua Internațională a Francofoniei

Astăzi, 20 martie, este Ziua Internațională a Francofoniei. După o lună de muncă, în condițiile actuale, vă prezentăm unul dintre rezultatele pregătirilor. Felicitări elevilor din clasa a IX-a Tehnician în activități economice, IX Veterinar și IX Protecția mediului pentru implicare, mulțumiri Conducerii Colegiului și cadrelor didactice pentru sprijin. Vă dorim o zi frumoasă! Joyeuse Francophonie!

Pentru desenele elevilor, puteți accesa linkulhttps://limbimodernemures.wordpress.com/francophonie-2020/

Tags: