Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Şedinţa Consiliului de Administraţie
1577
post-template-default,single,single-post,postid-1577,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Şedinţa Consiliului de Administraţie

Şedinţa Consiliului de Administraţie a Colegiului Agricol “Traian Săvulescu” Tg.Mureş din 15.11.2013 desfăşurată în prezenţa tuturor membrilor consiliului, unde pe ordinea de zi au fost dezbătute următoarele  probleme ale activităţii instructiv-educative: Cerc metodic al directorilor de licee şi colegii; Starea disciplinară în rândul elevilor; Balul bobocilor; Ritmicitatea notării; Orientarea şcolară şi profesională a elevilor din clasa a VIII-a; Proiectul planului de şcolarizare 2014-2015 şi altele……