Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Meserii de ieri, de azi și de mâine
2822
post-template-default,single,single-post,postid-2822,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Meserii de ieri, de azi și de mâine

În săptămâna 7-11 martie s-au desfășurat, la Colegiul Agricol „Traian Săvulescu” din Tîrgu-Mureș, în cadrul „Zilei Naționale a Meseriilor”, activități de prezentare a specializărilor din oferta educațională pe anul școlar 2022-2023. La activități au participat și elevi de clasa a VIII-a, de la Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” și Gimnaziul „Friederich Schiller” din Tg. Mureș și de la Gimnaziul „Pavel Chinezu” din Sîntana de Mureș.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab