Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Luna Martie este luna Francofoniei
3046
post-template-default,single,single-post,postid-3046,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Luna Martie este luna Francofoniei

Colegiul Agricol „Traian Săvulescu” are plăcerea de a vă invita la Festivalul Francofoniei, ediția a XV-a, luni, 20 martie de la ora 12 la Teatrul Studio. Participanți sau spectatori, elevi sau profesori, părinți sau simpli simpatizanți, vă invităm să petrecem împreună Francofonia.

Condițiile de înscriere, programul artistic și alte detalii regăsiți pe pagina noastră de Facebook: https://www.facebook.com/colegiul.traian.savulescu