Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Festivitatea de absolvire a liceului 29 mai 2014
1469
post-template-default,single,single-post,postid-1469,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Festivitatea de absolvire a liceului 29 mai 2014

Festivitatea de absolvire a cursurilor liceale promoția 2014 s-a desfășurat întrun cadru deosebit cu o organizare foarte bună și cu o participare numeroasă atât din partea reprezentanților instituțiilor partenere în educație, Inspectoratul școlar judetean Mureș, Primaria municipiului Tg Mureș, cât si a parinților, rudelor, prietenilor și cunoștințelor absolvenților.

Festivitatea moderată de către domnul Dir. Adj. Socol Viorel a decurs astfel: