Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Concurs “Vasile Voiculescu”
1352
post-template-default,single,single-post,postid-1352,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Concurs “Vasile Voiculescu”

În urma participăriii la CONCURSUL DE INTERPRETARE ARTISTICĂ  “VASILE VOICULESCU” (concurs cu tematică religioasă), ediția a IX-a, care a avut loc la Liceul Tehnologic  “Gheorghe Șincai”, elevii Colegiului  Agricol “Traian Săvulescu” : Buta Larisa și Velcherean Eugen, din clasa a XI-a, coordonați de doamnele profesor Pașcan Ancuța și Ungvari Ramona au obținut locul IV, din 37 de echipaje