Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Zilele Colegiului Agricol
2891
post-template-default,single,single-post,postid-2891,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Zilele Colegiului Agricol

Vă invităm să participați la eveniment și la activitățile prevăzute pe parcursul celor 5 zile: Concursuri, Dezbateri, Momente artistice:◦•●◉✿ 𝔾𝕖𝕟𝕥̦𝕚𝕒𝕟𝕒 ✿◉●•◦, ·.¸¸.·♩♪♫ 𝓒𝓲𝓹𝓻𝓲𝓪𝓷 𝓘𝓼𝓽𝓻𝓪𝓽𝓮 ♫♪♩·.¸¸.·,💙💜💛🧡❤️️ 𝓑𝓪𝓻𝓫𝓪𝓻𝓸𝓼𝓼𝓪 ❤️️🧡💛💜💙¸¸♬·¯·♩¸¸♪·¯·♫¸¸ ᴀɴsᴀᴍʙʟᴜʟ ᴍᴜʀᴇșᴜʟ ¸¸♫·¯·♪¸¸♩·¯·♬¸¸💖💘💞 𝘊𝘶𝘯𝘶𝘯𝘢 𝘊𝘢̆𝘭𝘪𝘮𝘢𝘯𝘪𝘭𝘰𝘳 💞💘💖 și alții. expoziții de utilaje agricole, produse apicole, etc.Intrarea și participarea la concursuri este liberă pentru elevi, iar spectacolul artistic de joi, 19 mai, este public pentru toți doritorii.
Programul se poate accesa la linkul de mai jos: https://docs.google.com/document/d/1mSWTsullrvKcoH1pEffAoqYjDTvPWQvkJpAxLsnV97k/edit?usp=sharing
AFIȘUL evenimentului:https://drive.google.com/file/d/1kdlZMxYEYRRS9TUlkLBMg3EwHd0sCqAx/view?usp=sharing
:⋆  🎀  𝒜𝒸𝓉𝒾𝓋𝒾𝓉ăț𝒾𝓁𝑒 𝓈𝑒 𝒹𝑒𝓈𝒻ăș🌞𝒶𝓇ă 𝒸𝓊 𝓈𝓅𝓇𝒾𝒿𝒾𝓃𝓊𝓁 𝒫𝓇𝒾𝓂ă𝓇𝒾𝑒𝒾 𝒯â𝓇𝑔𝓊 𝑀𝓊𝓇𝑒ș❢  🎀  ⋆:

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab