Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Întălniri cu elevii claselor a VIII-a
2879
post-template-default,single,single-post,postid-2879,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Întălniri cu elevii claselor a VIII-a

Pe lângă întălnirile online avute cu elevii claselor a VIII-a, echipa de promovare a liceului a vizitat săptămânile trecute și câteva școli din localitățile limitrofe: Școala gimnazială Band, Școala gimnazială „Kadar Marton” Pănet, Școala gimnazială Nazna și Școala gimnazială Sâncraiu de Mureș.
Ne-am bucurat să întâlnim elevi voioși și deschiși cărora le-am prezentat oferta educațională a Colegiului și le-am lansat ideea participării la concursul „Cu animalul de companie la doctor”.
Așteptăm cu drag să-i revedem și în cadrul Zilelor CATS! 🤩
#CATS #scoalaviitorului #scoalata