Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Festivitatea de incheiere de an scolar 2016, clasele a XII-a
899
post-template-default,single,single-post,postid-899,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Festivitatea de incheiere de an scolar 2016, clasele a XII-a

Astazi, 02.06.2016, pentru clasele de a XII-a ale Colegiului Agricol Traian Savulescu, a sunat clopotelul pentru ultima oara.
Vremea nu a prea tinut cu absolventii, in consecinta, festivitatea de incheiere a avut loc in sala sportiva a liceului. La festivitate am avut ca invitat de seama pe Dl Primar Dr. Dorin Florea.