Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Examen de certificare a calificării absolvenţilor învăţământului liceal
891
post-template-default,single,single-post,postid-891,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Examen de certificare a calificării absolvenţilor învăţământului liceal

Nici nu a trecut bine bucuria festivitatii de sfarsit de an la Colegiul Agricol Traian Savulescu, ca au si inceput emotiile examenelor de incheiere. Inainte de examenul de Bacalaureat, examen ce in curand va incepe, elevii din anul terminal au sustinut saptamana aceasta examenul de certificare a calificării absolvenţilor învăţământului liceal, filiera tehnologică.