Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Cu tristețe în suflete
2699
post-template-default,single,single-post,postid-2699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Cu tristețe în suflete

Cu tristețe în suflete, anunțăm stingerea mult prea timpurie a elevului nostru Drăgan Ioan, din clasa a IX-a Brutari patiseri preparatori produse făinoase, în urma unui tragic accident de tren, în care și-a pierdut viața și fratele său de 13 ani, tatăl lor și încă un pasager al mașinii fiind răniți. Îi ducem lipsa lui Ionică, acum la începerea semestrului al doilea, când privirile noastre îl  vor căuta parcă și mai insistent, în locul gol rămânând doar o bancă pustie și o amintire frumoasă a momentelor plăcute petrecute în semestrul scurt ce s-a încheiat. Dumnezeu să te odihnească în pace!