Colegiul Agricol Traian Săvulescu Tîrgu Mureș | Asociatia crescatoarilor de albine – Intalnirea anuala 2015
1088
post-template-default,single,single-post,postid-1088,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Asociatia crescatoarilor de albine – Intalnirea anuala 2015

Asociatia crescatoarilor de albine – Intalnirea anuala 2015

Pentru al treilea an consecutiv, in sala festiva a Colegiului Agricol “Traian Savulescu” din Tg Mures, joi 12 noiembrie 2015, cu incepere de la ora 10, s-a desfasurat intalnirea anuala a crescatoarilor de albine  din judetul Mures.